• Cancel
    Filter
Filter

1. ONLİNE RESİM MÜZAYEDESİ

ARTSAN Müzayede & Galeri, satıcı için aracı olup, elektronik ortamda gerçekleştirdiği aracılık hizmetinden dolayı satış anında Alıcı’dan bu müzayede için Alıma Aracılık Komisyonu almayacaktır. Canlı müzayede sonucu oluşan kapanış değeri üzerinden + %18 KDV oranı ile hesaplanarak Alıcı'ya Müzayede Kapanış Raporu ile bildirilir.

1. Online Resim Müzayedesi için, 14 Temmuz Cuma Günü saat 20:00'ye kadar pey verebilirsiniz. 22:02 itibariyle canlı müzayede, canlı yayın ile başlayacaktır.

Ödemeler, müzayede bitiminden sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde alınmaktadır. Ödemeyi takiben Ankara içi teslimlerde 7 gün, şehir dışı teslimlerde 14 gün içinde kargo ile eser/eserler yollanır. Açık arttırma sonrası "PEY SİLME, SATIŞ İPTALİ, CAYMA HAKKI veya ALIMDAN VAZGEÇME" söz konusu değildir. Eserler olduğu hali ile satılmaktadır, çerçeve durumu belirtilmiştir, bunun haricinde çerçeve değişimi tarafımızca yapılmamaktadır. Detaylı bilgiye ''Müzayede Kuralları'' sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Her lotun ekranda kalma süresi 30 saniyedir. Lotlar sıra ile satışa çıkacak ve süresi boyunca teklif gelmesi halinde her lot 15 saniye daha uzayacaktır.

Bir hafta içerisinde ödemesi yapılmayan eserlerin satışı iptal edilecek ve üye kara listeye alınacaktır.

İletişim   0 552 837 27 10

previous
Go to Page: / 2
next